Ápoló

Dr. Rose Magánkórház Kft. folyamatosan bővülő csapatába új munkatársat keres ÁPOLÓ munkakörbe, alábbiak szerint:

Feladatok:
A mátrix osztály sebészeti, ortopédiai profiljának és az ápolási protokollnak megfelelően a szakápolási feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése, az osztályon fekvő páciensek fogadása, megfigyelése és ellátása, támogatása műtét előtt és után.

Elvárások:

  • ápolói végzettség OKJ 54
  • kórházban szerzett tapasztalat
  • csapatmunka, szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség
  • kedves, kulturált megjelenés

Amit kínálunk:

  • kiváló szakorvosok melletti önálló munkavégzés
  • kiszámíthatóság
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • modern, exkluzív munkakörnyezetet
  • 40 órás munkahét, 2 műszakos munkarend

Előny:

  • szakmai tapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  • plasztikai sebészet és ortopédia területén szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentumok
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot, az elbírálók megismerhetik

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Széchenyi tér 7-8.
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A jelentkezés módja: amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el az anna.tusz@drrose.hu e-mail címre.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.