Műtős szakasszisztens

Dr. Rose Magánkórház Kft. bővülő csapatába új munkatársat keres műtős szakasszisztens munkakörbe.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Az operáló team tagjainak szakszerű, kompetenciának megfelelő segítése
  • A műtőbe kerülő páciensek szakszerű kezelése, gondozása
  • A területén elrendelt minőségcélok megvalósítása

Amit kínálunk:

  • Teljes illetve részmunkaidő lehetősége
  • Kiszámíthatóság
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulás támogatása
  • Modern, exklusiv munkakörnyezetet
  • Kedvezményes egészségügyi szolgáltatási csomag, mely családtagra is kiterjeszthető
  • Szabad hétvégék

Elvárások:

  • Műtős szakasszisztensi végzettség
  • Érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • Kórházban szerzett tapasztalat
  • Csapatmunka, segítőkészség, empátia
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Szakmai végzettséget igazoló dokumentumok
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálók megismerhetik.

Munkavégzés helye:1051, Budapest, Széchenyi tér 7-8.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A jelentkezés módja: amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el az anna.tusz@drrose.hu e-mail címre.

A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.